Modüler Mobilya / Dekor, Takımlar ve Manzara / Modüler Yapılar / Afet Yardımı ve Askeri Yapılar / Bahçe Kenarları / Kişiye Özel Nesneler ve Tasarımlar / STEM Eğitimi / Takım ve Grup Etkinlikleri / Modüler Sergiler / Vitrinler / Özel Etkinlikler / Oda Bölmeleri ve Modüler Duvarlar

Mobilya, vitrin, oda bölmeleri, sahne dekorları ve türlü objeler inşa edin

Fuar Alanları ve Sergiler

EverBlock, etkileyici ve heyecan verici modüler fuar alanları ve modüler sergiler yaratmak için idealdir.

Diğer modüler sergileme sistemlerinin aksine, EverBlock çok yönlüdür ve birçok farklı fuar sergileme alanı yaratmak için aynı blokları kullanmanıza izin verir. Birçok farklı sergileme ihtiyacı için aynı blokları kullanarak modüler serginizin boyutunu, şeklini ve stilini değiştirmek için blokları yeniden yapılandırın.

Modüler Teşhirler

Fuar Mobilyaları, Bankolar, Teşhir Standları

Özel Sergileme ve Teşhir Araçları

Yeniden Yapılandırılabilir Stand Kabinleri

Yaratıcı Sergi Tasarımları ve Gösteriler

Ofis Özel Alanları

Satış ve Sergi Bankoları

Fuar Mobilyaları ve Oturma Alanları

Estetik Fuar Standları

Özelleştirilmiş Arka Planlar ve Teşhirler

Aydınlatmalı Sergi Alanları

Tematik Sergi Alanları

Eğelenceli ve Renkli Sergi Alanları

Modüler Sergilere Özgü Özel Tasarımlar

Modüler Sergi Alanları

Vitrinler

Farklı boyut ve yüksekliklerde, pratik ve şık modüler vitrinler, satış tezgahları, teşhir alanları oluşturmak ve perakende alanlarını bölmek ve gerektiğinde satış alanınızı betimlemek için EverBlock’u kullanın.

Perakende alanlar için inanılmaz raf birimleri oluşturmak için EverBlock bloklarını raf ve masaüstü birimlerimizle birlikte kullanın. İnanılmaz vitrinler oluşturmak, satış alanınıza drama eklemek ve özel mobilyalar oluşturmak için tasarımlarınızı çeşitlendirin.

Mekan ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, yapımlarınızı mevsimsel olarak, belirli satış veya lansmanlar için veya başka herhangi bir nedenden dolayı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Oda Bölmeleri ve Modüler Duvarlar

EverBlock, ofis, daire ve fabrikalarda oda bölücüleri oluşturmak için idealdir. EverBlock çok esnek bir yapı sistemi olduğundan, yapılandırmaları gerektiği gibi değiştirebilir ve çeşitli kullanımlar için taşınabilir veya kalıcı duvarlar oluşturabilirsiniz.

Görsel olarak güzel duvar tasarımları oluşturmak için alternatif renk ve blok pozisyonu, yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır. Havalandırmalı duvarlar, eğimli duvarlar, çok renkli duvarlar ve diğer yaratıcı tasarımlar EverBlock modüler duvar sistemi ile kolayca oluşturulabilir. Kurumsal renkleri entegre edin, logolar oluşturun, grafik ekleyin ve evinizde veya kurumsal alanınızda geometrik dinamik mimari öğeler yaratın.

Ofislerde, konferans salonları, hücreler, görsel bölücüler, ses engelleri ve kayan ofisler oluşturun. Masaları ve rafları gerektiğinde entegre edin ve TV’ler ve diğer görüntüler için nişler oluşturun. Galerilerde asılı sanat için hareketli galeri duvarları yaratın.

Fabrikalardaki ve depolarınızda, atölyenizi bölün, ekipmanı yerleştirin, depo alanlarını tanımlayın ve tesis içi ofisleri kolay ve ekonomik bir şekilde inşa edin.

Evde, yatak odası, ofis ve bodrum bölücüleri oluşturmak ve sütunlar ve özellik duvarları gibi mimari öğeler eklemek için EverBlock’u kullanın.

EverBlock ile kurduğunuz şey tamamen size kalmış ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Modüler Yaratıcı Duvarlar

Konut İçi Oda Bölmeleri

Mimari Duvarlar

Açık, Aralıklı Duvar

Mondrian İlhamlı Duvar

Modüler Fabrika Duvarı

Sökülebilir, Takılabilir Duvar

Mağaza İçi Bölmeler

Renkli Duvar Tasarımları

Ofis Özel Alanları

İnanılmaz Özellikli Duvarlar

Eşsiz Dekoratif Duvarlar

Çocuk Odası Bölmeleri

Logolu ve Yazılı Duvarlar

Tamamen Modüler Odalar

Özel Modüler Duvarlar

Geçici Ofis Bölmeleri

Reklam Amaçlı Duvarlar

Pony Duvarlar

Konut İçi Oda Bölmeleri

EverBlock ile bir oturma odasını iki odaya ayırıyoruz. Oda bölmelerini kendiniz kurmak kolaydır ve yerlerine yerleştirilebilir ve çıkarılabilir geçici duvarlardır.

EverBlock, bir tek yatak odalı bir daireyi üç yatak odasına bölmek için kullanılmaktadır ve bu da oturma odasını iki yatak odasına ve bir yaşam alanına bölünmektedir.

Modüler Mobilyalar

Eğlenceli ve pratik şaşırtıcı ve şık mobilyalar oluşturmak için EverBlock’u kullanın.

Modüler masalar, raflar, sehpalar, yan masalar, barlar, yatak çerçeveleri, süpürgelikler, kolonlar, başlıklar ve daha fazlasını oluşturun. İhtiyaçlarınız değişirse, başka bir şey oluşturmak için aynı modüler blokları kullanın.

Komple ofis masası dizilerinden ev ofis masalarına ve bir istasyon servis istasyonundan ev bar birime kadar, EverBlock hem kişisel hem de ticari kullanım için idealdir.

Taşımanız gerekiyorsa, bloklarınızı yanınıza alın ve yeni ihtiyaçlarınıza göre yeni yerinde yeniden inşa et.

Özel Etkinlikler

Her türlü özel etkinlik için benzersiz ve özel döşeme oluşturmak için EverBlock modüler blokları kullanın. Etkinlik döşemesinden olay dekoruna ve oda ayırıcılardan her türlü yapıya kadar EverBlock özel etkinlik kullanımı için mükemmeldir.

Kiralama şirketleri, yüzlerce benzersiz mobilya tasarımı yaratmak için EverBlock’u yeniden yapılandırabilir ve kullanabilir. Barlardan koltuklara ve masalara, catering yükselticilerinden olay alanı bölücülerine kadar EverBlock, 1’de 100 ürün olan gerçekten benzersiz bir kiralık ürün.

Zorlayıcı bir müşteri için özel bir boyut ve şekil mobilya parçasıya mı ihtiyacınız var? Aksi takdirde sıkıcı bir olay alanı için etkileyici bir giriş yolu yaratmanız gerekiyor, EverBlock hedeflerinize ulaşmak için ekonomik ve yaratıcı bir yöntem.

EverBlock yapı taşı, hemen hemen her etkinlik oluşturma için mükemmel.

Modern Etkinlik Ekipmanları

Teşhir Stand ve Sütunları

Sahne Dekorları

Çadır Duvarları

Etkinlik Koltuk ve Sandalyeleri

Ekipman Destekleri

Renkli Etkinlik Dekorasyonları

Lüks Etkinlik Mobilyaları

Etkinliğe Özel Dekorlar

Özel Etkinlik Mobilyaları

Modüler Bar ve Büfeler

Sahne Arka Planları

Kiosk ve Sunucu İstasyonları

Işıklı Barlar ve Mobilyalar

Eşsiz Çadır Dekorları

Taşınabilir DJ Standları

Modüler Etkinlik Alanları

Modüler Etkinlik Dekorları

Aydınlatmalı Mobilyalar

Lüks Etkinlik Alanları

Pazarlama ve Marka Uygulamaları

Deneyimsel pazarlamanın kalbi, tüketiciyi markanızla duygusal bir ilişki oluşturacak şekilde etkileşime sokuyor. EverBlock, pazarlama uygulamaları için her türlü inanılmaz yapıları oluşturmak için mükemmel bir araçtır.

Bir müşteriye büyük boy bir futbol inşa etmeniz mi gerekiyor? Yaşam boyu bir kale için bir talep var mı? Modülerlik ruhunu yakalayan interaktif bir sergi mi düşünüyorsunuz?

EverBlock, bir nesil modüler blok yapıcıların tutkularına bir şekilde dokunacak şekilde bunları ve fazlasını yapabilir.

Sahneleme ve Set Malzemeleri

EverBlock, çeşitli ihtiyaçlar için benzersiz sahne takımları ve sahne setleri inşa etmek için idealdir.

Arka plandaki modüler yapılardan modüler heykele, modüler dekorlardan her türden yaratıcı yaşam boyu modüler nesneye kadar, EverBlock tüm pervane ve sahne set ihtiyaçlarınız için mükemmel bir yapı bloğu sistemidir.

EverBlock, tiyatro programları, eğlence parkları, rekreasyon merkezleri, temalı eğlence mekanları ve her türlü perakende uygulamaları için idealdir.

Eğitim, Öğrenme, Takım Çalışması ve Grup Etkinlikleri

Bağlantısallık, modülerlik, mimari, geometri, inşa etme ve takım çalışmasının ilkelerini öğretmek için EverBlock’u kullanın.

Bir sınıf veya ekip oluşturma egzersizinin bir parçası olarak yaşam boyu yapı inşaatları düşünün. Öğrencilere ve ekip üyelerine ödül kazandıran ve eğlenceli bir şekilde işbirliği ve iletişimi öğretin.

Herkes bloklarla inşa etmeyi sever ve EverBlock tutkuyu yepyeni bir seviyeye taşır. İnsanlara yaratıcılıklarını eğlenceli ve heyecan verici şekillerde girmelerine yardımcı olmaktan ve hedeflerinizi karşılamak için bir program oluşturmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.