EverBlock Özellikleri

Renkler:

EverBlock blokları 16 renk seçeneğine sahiptir.

Kırmızı

Yeşil

Sarı

Mavi

Açık Mavi

Pembe

Kahverengi

Turuncu

Mor

Beyaz

Açık Gri

Koyu Gri

Siyah

Şeffaf / Süt Beyaz

Altın

Gümüş

Blok Ebatları ve Ağırlıklar:

  • Tam Blok:  30.48cm L x 15.24cm W x 15.24cm H (+2.54cm for lugs) – 1kg  
  • Yarım Blok:  15.24cm L x  15.24cm W x 15.24cm H (+2.54cm for lugs) – 0.45kg 
  • Çeyrek Blok:  7.62cm L x 15.24cm W x 15.24cm H (+2.54cm for lugs) – 0.23kg
  • Tamamlayıcı Kapak:  30.48cm L x 15.24 Wx 2.8cm H- 0.11kg

Tam Blok

Yarım Blok

Çeyrek Blok

Tamamlayıcı Kapak

Aksesuar Ebatları ve Ağırlıklar:

  • 60cm Raf: 60.96cm L x 30.48cm W x 2.54cm H – 1.63kg
  • 90cm Raf: 91.44cm L x 30.48cm W x 2.54cm H – 2.95kg
  • 180cm Rafın Yarısı:  91.44cm L x 30.48cm W x 2.54cm H – 3.22kg
  • 120cm Masa Üstü: 121.92cm L x 60.96cm W x 2.54cm H  – 7.26kg
  • 120cm Lento/Raf: 121.92cm L x 15.24cm W x 2.54cm H – 3.18kg

60cm Raf

90cm Raf

180cm Rafın Yarısı

120cm Lento/Raf

120cm Masa Üstü

Ayak Parçası

Malzeme:

Dış mekanlarda kullanılmak üzere UV inhibitörleri içeren Hi-Impact Polypropylene Co-Polymer (“kırılmaz”).

EverBlock® geri dönüşümlüdür.

Yangın Derecesi:

UL94HB (Underwriters laboratuarı Sarı Kart Sayısı): EverBlock maddesinin kalınlık test örneğinde 2″ genişliğinde 0,5″ oranında dakikada 2″ yavaş bir yanma hızını temsil ettiğini belirtir. Dahası, UL94HB, malzemenin alev alevlenince alevlenmeyeceğini ifade eder.

Sıcak tel ateşleme derecesi: 3

Resmi test raporu için burayı

R-Değeri:

Tam ve yarım bloklar için R-Değeri, altı inçlik hava alanı, iki dış duvar ve bir iç kaburga temelinde R-2 olarak hesaplanmaktadır. Not: Bu, tek tek bloklar için ve tam duvar değerleri, blokların düzenine ve düzenine bağlı olarak değişebilir.

EverBlock, 2:1:1 orantılı geometrik şekle sahiptir.

Alt kısım, ilave güç ve dayanıklılık için çift taraflı destek olukları içerir.

EverBlock İle İnşa Etmek

Modülleri Birleştirme

Her blok, bir sonraki bloğun altına yerleşecek şekilde tasarlanmış bir dizi bağlantı çıkıntısı içerir. Bölümler 7.62cm aralıklarla düzenlenebilir, böylece 1, 2, 3 veya 4 çıkıntı seti diğer bloğa yerleştirilir.

Çıkıntılar, üstteki bloğun alt kısmındaki karşılık gelen yuvalara basınç uygulayacak şekilde tasarlanmıştır. Alt omurga, yapısal destek ve sıkı bir uyum sağlar.

Başlamak için, her yeni bloğun altındaki bloğun üzerine hizalamanız ve bağlanmak istediğiniz çıkıntının üzerine ortalamanız yeterlidir. Daha ileri itemeyene ve blokları tamamen bağlayana kadar bastırın.

Blok Tipini, Bağlantı Mesafesini ve Blok Yönünü Çeşitlendirme

Objenizi oluşturmak için blok tipi, bağlantı mesafesi ve blok yönünün kombinasyonundan yararlanın. Benzersiz tasarımlar oluşturmak ve katman çizgilerini hizalamanın yapısal etkisini göz önüne almak için gerektiğinde değiştirin.

Mukavemet sağlamak ve nesnenizi başka bir yönde genişletmek için blok dönüşünü değiştirin. Bu, binalar, ekranlar ve diğer çok yönlü yapılar için idealdir.

Objeleriniz için daha fazla ayrıntı ve çözünürlük oluşturmak için özel ihtiyaçlarınıza göre daha küçük (4 kulp) bloklar ve farklı aralık kullanın (yani 2,4,6 veya 8 kulp bağlı).

Objenizin Üst Kısmını Tamamlayın

Nesneniz için daha bitmiş bir görünüm yaratmak için, nesnenizin üst kısmına yapışan yumuşak tepeli parçalardan oluşan tamamlayıcı parçalar oluşturduk. Her bir bloğun bağlantı kısımlarını örtmek için kullanılır ve masalar, tezgahlar ve daha bitmiş görünüm gerektiren diğer nesneler için üst kısımlar oluşturmak için kullanılabilirler.

Ayrıca, çalışma masası, vitrin ve diğer ilgi çekici objeleri oluşturmak için rafları ve panelleri takabilirsiniz.

Objenizi Güçlendirin

Oluşturduğunuz nesnenin boyutuna, uygulamasına veya türüne bağlı olarak, nesnenizin ek istikrarı sağlamak için güçlendirilmesi gerekebilir. Ek dayanım sağlamak için 1.27cm çelik çubuk veya ahşap, metal veya PVC dübeller, çubuklar veya borular kullanmanızı öneririz Ayrıca bloklar arasındaki sızdırmazlığı sıkıştırmak, yapınızı takviye etmek ve böylece nesnelerin yapabileceği şekilde EverBlock takviye klipslerini de kullanabilirsiniz Tek bir parçayla daha kolay taşınabilir.Bu parçaları her bir bloğun içinden geçen ve alttaki veya üstteki bloklara yerleştirin.Geliştirme çubuğu veya diğer destek malzemeleri, ilave güç sağlamak için aşağıdaki zemine veya destek tabanına takılabilir veya sabitlenebilir.

Takıldığında, destek çubukları blokların ayrılmasını önleyecek ve ek rüzgar yükleme yetenekleri ve yapısal güç sağlayacaktır. Dişli çubuklar, blokları birbirine daha sıkı bağlamak ve daha da güçlenmek için fındıklarla birlikte kullanılabilir.

Neredeyse Her Boyutta Yapılar Oluşturmak İçin Herhangi Bir Alet, Tutkal veya Malzeme Taşıma Ekipmanı Gerekli Değildir

EverBlock’u Uygulamada Görmek İçin Uygulamalar Sayfasına Göz Atabilirsiniz