EverBlock Ürünlerini Kiralama

Bir sonraki açılış, konferans, parti veya etkinliğiniz için EverBlock ürünlerini kiralama imkanı sunuyoruz. Modüler fuar standlarından geçici yapılara ve etkinlik mobilyalardan oda bölmelerine kadar bir sonraki projenizin başarıya ulaşmasına yardımcı olabiliriz.

Neden Kiralama?

Bazen EverBlock ürünlerini kullanmanın ideal olduğu bir defalık projeniz veya uygulamanız olabilir, ancak blokları satın almak mantıklı gelmeyebilir. Böyle durumlarda, modüler yapı bloklarının kiralanması daha iyi bir seçim olabilir. Objenizi yardımımız olsun olmasın kolaylıkla inşa edebilir, projeniz bittiğinde yeniden kullanılabilmesi için bize geri gönderebilirsiniz.

Genellikle, 3 ve daha fazla kullanımınız olacaksa, blokları satın almak daha mantıklı olmaktadır. Ayrıca, nakliye koşulları ve nakliye bedellerini de göz önünde bulundurmak akıllıca olacaktır.

Ekibimiz, ihtiyacınız olan miktarı ve projeniz için en etkili yerleşimi belirlemenize yardımcı olabilir. İnanılmaz şeyler inşa etmenize yardımcı olmayı çok seviyoruz, bu nedenle çılgınca fikir veya isteklerinizde bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

  • Tüm kiralamalar için bir güvenlik depozitosu istemekteyiz. Depozito için yalnızca şirket çeki veya banka transferi kabul ediyoruz.
  • Rezervasyon esnasında toplam bedelin yarısının depozito olarak yatırılması gerekebilir. Teslimattan önce ise toplam bedel tamamıyla ödenmelidir.
  • Komple tasarım ve kurulum hizmetleri sunmaktayız. Nakliye, kurulum ve sökme dahil anahtar teslim bir kiralama için size teklif verebiliriz. Ayrıca, etkinlik ve organizasyon firmaları için de alt kiralamalar sunuyoruz.

Nasıl Kiralayabilirim?

Kiralama hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve kiralama sürecinizi başlatmak için 0850 303 0 778 numaralı telefonumuzdan bize hemen ulaşabilir veya info@everblock.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.